מוניות ברמלה

למוניות ברמלה ישנם לא מעט יתרונות מאחר ומדובר על עיר מרכזית הסמוכה לשדה התעופה. המאמר יפרט יתרונות אלו וכיצד לבחור מוניות ברמלה המתאימות למשפחות ולבודדים.

מהן היתרונות של המוניות ברמלה?

כאשר מדובר על מוניות ברמלה מדובר על חיסכון בזמן ובכסף, יחס אדיב ומוניות גדולות המתאימות למשפחות. הקרבה של רמלה לשדה התעופה גם היא יתרון. ניתן לחנות את הרכב הפרטי בחניון חינמי או בעלות מינימלית בעיר ולהזמין מונית ישירות לטרמינל בנתב"ג. בהנחה ואתם משפחה עם ילדים לא תצטרכו לסחוב אתכם את כיסא הבטיחות של הילד. על פי החוק נהגי המוניות מחויבים להצטייד בכיסא בטיחות המותאם לכל גיל, בין אם מדובר בבוסטר ובין אם בכיסא בטיחות לתינוק, כך שניתן בהחלט להשאיר את כיסא הבטיחות בבית. לפיכך, גם מבחינה בטיחותית אין צורך להושיב את הילד על הברכיים ולהסתכן בנסיעה על הכביש המהיר. צריך רק לתאם מראש ולהזמין את השירות לעיתים בתשלום נוסף.

מקום גדול למזוודות

המוניות ברמלה הן מספיק גדולות כדי להכיל את כל המזוודות של המשפחה, דבר שמהווה יתרון נוסף. בגדול תא המטען במונית יכול להכיל 2 מזוודות גדולות ו-2 טרולים, מה שאומר שמשפחה עם שני הורים, 2-3 ילדים וכמות מזוודות כזו יכולה בהחלט לאפשר לכם נסיעה נוחה. לחילופין, אם מדובר במספר נפשות גדול יותר או כמות מזוודות גדולה יותר, ניתן להזמין מונית ספיישל בהתאם לכמות האנשים והמזוודות.

מה חשוב לדעת לפני שמזמינים מונית ברמלה?

בראש ובראשונה חשוב להזמין מונית כ-24 שעות לפני הנסיעה ולא מהרגע להרגע, למרות שגם זה אפשרי. ההזמנה מבעוד מועד תבטיח לכם מונית פנויה שתגיע לאסוף אתכם בשעה הרצויה, גם אם הנסיעה היא בסוף השבוע או בלילה. יש לתת בהזמנה כתובת ושעה מדויקים, מספר טלפון ושם המזמין. בנוסף, מומלץ לדעת מראש את מחיר הנסיעה שהתעריף שלו נקבע בהתאם לשעה שהמונית הוזמנה. אם תסמכו על המונה של המונית ייתכן שתשלמו מחיר דומה אך במידה ויש עבודות בכביש והמונית נוסעת יותר קילומטראז' המחיר יעלה. בנוסף, מחיר הנקבע מראש יאפשר לכם לדעת את סדר גודל התשלום גם שתצטרכו מונית חזרה.

כיצד לבחור מונית ברמלה?

כדי לבחור במונית אמינה שתסיע אתכם ליעדכם, חשוב לעשות זאת באמצעות תחנת מוניות מסודרת ולא להזמין מונית מאפליקציה. הסיבה העיקרית לכך היא שלתחנת מוניות ישנו מענה אנושי שיכול לסייע לכם במידה והמונית מאחרת או שוגה בכתובת שלכם. סדרן התחנה משמש כמתווך ביניכם לבין נהג המונית. מדובר על מענה 24/7 ולכן יש לכך חשיבות במיוחד אם אתם עם ילדים קטנים. בנוסף, למונית אותה מזמינים מהתחנה ניתן לשלם בסוף הנסיעה ואין צורך לשלם מראש בכרטיס אשראי. ישנם לא מעט אנשים שמעדיפים לשלם במזומן ולכן ההזמנה דרך תחנת המוניות תהיה אופציה טובה יותר עבורם.

לנסוע עם נהג מוכר

אם אתם תושבי רמלה בוודאי תעדיפו לנסוע עם נהג מונית מוכר ומנומס שכבר נסעתם איתו בעבר. כאשר מזמינים מונית מתחנת המוניות ברמלה מראש ניתן לבקש נהג המוכר לכם ולדעת שאתם בידיים טובות. יתרונות נוספים הם שהנהגים העובדים עם תחנת מוניות נתונים לפיקוח והמחירים שלהם אחידים. מנגד, הזמנה באמצעות אפליקציה נתונה למחירים שונים ואין על הנהגים פיקוח.

לקבל שירות מקצועי

לסיכום, המטרה של המוניות ברמלה היא לתת שירות מקצועי ולהביא אתכם ליעדכם בזמן. המטרה שלכם היא לשלם פחות ולהגיע בזמן ליעד. הנהגים ברמלה יסיעו אתכם בשלום לכל יעד והרווח הוא שלכם.