ניסור קורות בטון

ניסור קורות בטון – שירות נפוץ ומקצועי

ניסור קורות בטון הינה אחת המלאכות הנפוצות בעולמות השיפוצים, הבנייה והתשתיות בישראל. כיום ניתן למצוא מגוון רחב של טכניקות איתן אפשר לעבוד במסגרת ניסור קורות בטון. כיום הטכניקה המובילה ביותר לשם ניסור קורות אלו היא טכניקת היהלום. אנו מאמינים שיש לכם לא מעט שאלות – בדיוק לשם כך אנשי המקצוע של Power פה על מנת לעשות לכם מעט סדר.

מתי אנו נצטרך שירותי ניסור קורת בטון?

אנשים רבים תוהים מתי הם הלכה למעשה יצטרכו לפנות אל בעל מקצוע המתמחה בניסור קורת בטון, אם נרד לעובי הקורה אנו נגלה כי בכל שיפוצים הנעשים בבית ו/או בכל מבנה אחר יהיה לא מעט מקרים את הצורך בניסור של קורות בטון. ניסור קורות בטון במבנה איננה מלאכה קלה ועבודה לא מקצועית יכולה לגרום לבעיה בתשתיות המבנה ולעיתים אף הרס של המבנה, לכן לפני שאתם מזמינים בעל מקצוע חשוב שעבודת ניסור בטון תתבצע לאחר התייעצות עם מהנדס בניין אשר יבדוק ויאשר את המקומות בהם ניתן לנסר (בהנחה וניתן).

השיטה המובילה ביותר כיום – ניסור קורות בטון ביהלום

עולם הניסור נחשב לאחד העולמות השכיחים והבולטים בעולמות השיפוצים, עד לפני מספר שנים כאשר היינו מדברים על ניסור קורות בטון אנשים מן התחום היו מקשרים את המלאכה לרעש בלתי פוסק, שברים, רסיסי בטון שעפים לכל עבר וסביבת עבודה לא נוחה ובטיחותית בעליל. יחד עם זאת, כיום עם התפתחות הטכנולוגיה ניתן למצוא מגוון רחב של שיטות אשר מיטיבות עם אלו. כיום השיטה המובילה ביותר היא שיטת ניסור קורות בטון ביהלום.

שיטה זו מתבצעת יחד עם מסור יהלום (מסור עם להב חזק במיוחד המכוסה שבבי יהלום), היהלום הוא החומר החזק ביותר בטבע והשילוב ביניהם הופך להיות חד וקטלני. הניסור במסור היהלום ממוקד ומהיר מאוד, מונע את אותם "שברים" וחוסר אסתטיקה שהיינו רואים במהלך ניסור הקורות ועוזר להוריד את הקורות כמקשה אחת. כמו כן רוב העבודות עם מסורי יהלום משולבים עם מים אשר מטרתם לקרר את המסור בעת העבודה. בין היתרונות של מסור היהלום אנו רואים:

  • חיתוכים חלקים ונקיים ללא שום נזק לקיר או למבנה
  • חיתוך מדויק להפליא
  • זמני עבודה מקוצרים כתוצאה מעבודה עם מסור היהלום
  • מינימום אבק בסביבה מאחר ומשתמשים במתז מים בעת הניסור
  • מינימום רעש בהשוואה אל מסור רגיל
  • היכולת לחדור אל מקומות קטנים וצרים בצורה ממוקדת
  • דיוק הוא שם המשחק

ביטחון כערך עליון

כאשר אנחנו מדברים על מלאכת ניסור קורות בטון ו/או על כל מלאכת שיפוצים אחרת הנעשית אנו תמיד נרצה לקחת את הביטחון כערך עליון. בדקו כי החברה איתה אתם עובדים גם לוקחת את המלאכה בצורה כזו. על מנת להבטיח כי כל המלאכה תיעשה בצורה מקצועית, מיומנת תוך כדי דגש על ערכי הבטיחות בדקו כי החברה איתה אתם עובדים מחזיקה בכל היתרים והרישיונות הרלוונטיים לביצוע העבודה.

כמו כן בדקו כי החברה משתמשת בטכניקות מתקדמות (לדוגמת טכניקת היהלום) אשר תורמת למניעת נזקים מיותרים, עמידה בזמנים וביעדים והופכת את סביבת העבודה לנוחה ובטיחותית הרבה יותר.

לצד כל אלו אנו נרצה לראות כי כל העובדים קיבלו הנחיית בטיחות ועובדים לפי כל נהלי הבטיחות – חבישת קסדה, אפוד, משקפי מגן, עבודה עם מכשור מתקדם ומרווחי בטיחות. אלו מבטיחים לנו ביטחון כערך עליון לנו, לסביבה שלנו ולעובדים באתר.

החשיבות בעבודה עם בעל מקצוע בעל ניסיון ומוניטין בתחום

כאשר אנחנו מדברים על ניסור קורות בטון אנו מדברים על מלאכה הדורשת מקצועיות, מיומנות וניסיון. לכן אין מן הנמנע שאנחנו נרצה לעבוד אך ורק עם בעל מקצוע בעל ניסיון, ותק ומוניטין בתחום. בעל מקצוע זה ידע איך לגשת אל העבודה בצורה נכונה ולספק לנו את המעטפת המלאה אותה אנו צריכים תחת קורת גג אחת. כמו כן בעל מקצוע המתמחה בתחום יעבוד במרבית המקרים עם הטכנולוגיות המתקדמות ביותר, לרבות צוות יעיל ומקצועי, יפעל למניעת נזקים מיותרים, יעניק עבורנו פתרון ביטוח צד ג' לעבודה לצד עמידה בזמנים ויעדים.

אמרתם ניסור קורות בטון אמרתם Power

חברת Power הינה ממובילי תחום ניסור וקידוח הבטון בארץ, מדי יום החברה עובדת ללא לאות ומבצעת פעולות אלו בבתים פרטיים, מוסדות ציבור ומבנים מסחריים. החברה פועלת למעלה מ-עשור בתחום וכבר מזמן הפכה לבחירתם הטבעית של הלקוחות בישראל.

החברה מעניקה ביטוח צד ג' עד 2 מיליון ₪ – אצל Power תהיו בטוחים.