פרגולות אלומיניום

מהי פרגולה?

פרגולה היא סוג של מבנה גינה המשמש למתן מחסה וצל בחלק החיצוני של הבית.

פרגולה היא סוג של מבנה גינה המשמש למתן מחסה וצל בחלק החיצוני של הבית. המבנה עשוי להיות עשוי מעץ, לבנים או אבן, והוא יכול להיות עצמאי או מחובר לבית.

המילה "פרגולה" באה ממילה איטלקית לסוכת או סבכה. באיטליה, סוג זה של מבנה שימש במקור כהגנה מפני נזקי השמש לגפנים.

בעידן המודרני, אנשים מרבים להשתמש בפרגולות כפינת אוכל חיצונית, פינות ישיבה או פינות משחק לילדים. הם גם פופולריים בגנים כמאפיינים דקורטיביים.

מהן 5 התכונות החשובות ביותר של פרגולת אלומיניום?

יש הרבה פרגולות בחוץ. לכן, חשוב לדעת מה אתה רוצה כדי לקבל את הטוב ביותר עבור הצרכים שלך. מאמר זה ידון ב-5 המאפיינים החשובים ביותר של פרגולות אלומיניום ומה יש להן להציע.
לפרטים נוספים על נחל אלומיניום – פרגולות אלומיניום ופרגולות אלומיניום נא לגלוש לאתר n-aluminum.co.il

1) עמידות: אלומיניום הוא חומר עמיד במיוחד. הוא לעולם לא ירקב או יתכלה ויכול להחזיק מעמד עשרות שנים עם תחזוקה מינימלית. יש לו גם את היכולת לעמוד בתנאי מזג אוויר קשים, כולל הוריקנים, סופות טורנדו ורעידות אדמה.
למידע נוסף בתחום של פרגולות חשמליות זולות ופרגולות אלומיניום מומלץ לבדוק כאן: n-aluminum.co.il

2) עיצוב: פרגולות אלומיניום ניתנות להתאמה אישית מאוד מבחינת עיצוב. ניתן להפוך אותם לכל צורה שתרצו או שתצטרכו – מצורות מתומן ועד משושה – כך שישתלבו בצורה מושלמת בחלל החצר האחורית שלכם.

3) תחזוקה מועטה: פרגולות אלומיניום דורשות מעט מאוד תחזוקה שכן הן אינן זקוקות לצביעה או כתם כמו שעושה עץ ואינן דורשות איטום כמו ויניל.

4) אסתטיקה: שם

שלב 1. מדוד את המרחב שלך

סעיף זה יעזור לך למדוד את החלל שלך ולהחליט איזה גודל פרגולה אתה צריך.

מדוד את האורך והרוחב של האזור שבו אתה מתכנן לשים את הפרגולה שלך. אתה יכול להשתמש בסרט מדידה או בגלגל מדידה כדי לקבל מידות מדויקות.

אם המידות שלך הן פחות מ-36 אינץ', אז פרגולה מרובעת בגודל 24 אינץ' היא הטובה ביותר עבורך. אם הם בין 36 אינץ' ל-108 אינץ', אז פרגולה מרובעת בגודל 48 אינץ' טובה עבורך. אם הם יותר מ-108 אינץ', אז צורת מתומן או משושה תעבוד היטב עבור החלל שלך.

שלב 2. שקול את התקציב ואת בחירת הסגנון שלך

השלב הבא הוא לקבל את התקציב והסגנון עבור הפרגולה שלך. תקציב הוא גורם חשוב שעליך לקחת בחשבון בעת רכישת פרגולה. זה יעזור לכם לצמצם את האפשרויות ולמצוא את הפרגולה הטובה ביותר שמתאימה לתקציב שלכם.

ישנם סגנונות רבים ושונים של פרגולות אלומיניום וקשה לבחור מהן, לכן תמיד כדאי לזכור סגנון מוגדר לפני קניות אחת.

עלות בניית כיסוי מרפסת אלומיניום לעומת קנייה

ישנם גורמים רבים אשר נכנסים להחלטה האם לבנות או לקנות פרגולה. העלות היא אחד הגורמים הגדולים ביותר. בניית פרגולה יכולה להיות יקרה מאוד, במיוחד אם אתם צריכים להזמין מישהו שיעשה זאת עבורכם. אבל ישנן דרכים רבות לחסוך כסף בבניית כיסוי מרפסת אלומיניום משלך. לדוגמה, אתה יכול להשתמש בעץ ארז במקום אלומיניום עבור המסגרות והמסילות ולהשתמש בצינור PVC במקום צינור מגולוון עבור העמודים והקורות. אתה יכול גם לרכוש חומרים בכמויות גדולות מספק סיטונאי או לקנות אותם בשימוש מ- craigslist או ebay. אם יש לכם חברים שהם נגרים או שיודעים לבנות דברים בעצמכם, אז זו גם דרך נוספת לחסוך כסף בפרויקט שלכם.

אפשרויות סגנון

יש הרבה סגנונות שונים של פרגולות שאתה יכול לבחור מהם – גמלון, רעפים, גג שטוח וכו', אבל

שלב 3. בחר את המקום הטוב ביותר להתקין אותו ואת כל הציוד שתצטרך

הדבר הראשון שיש לקחת בחשבון הוא היכן תתקין את הפרגולה. זה צריך להיות במקום שיש מספיק מקום עבורו וכל הציוד שתצטרכו.

אם אתם מתקינים אותו על בניין רב קומות, למשל, אז תצטרכו לוודא שיש מעלית כדי להעלות את כל הציוד.

בחירת המקום הנכון להתקנת פרגולת האלומיניום שלך היא צעד מכריע. תצטרכו לבחור את המקום הטוב ביותר שיוכל לתמוך במשקל הפרגולה שלכם ולהבטיח שהיא בטוחה מכל נזקי מזג אוויר פוטנציאליים.

המקום הטוב ביותר עבור הצרכים האדריכליים שלך יהיה על לוח בטון, כך תוכל למנוע בעיות פוטנציאליות עם טרמיטים או ריקבון. אתה גם צריך לוודא שיש לך מספיק מקום עבור כל הציוד שלך, אז למדוד את השטח לפני התקנת משהו.